26. 4. POSLEDNÍ NOHEJBAL V 18.40h.

UPOZORNĚNÍ, čeká nás závěr jarní sezóny a nejen poslední čtvrteční nohejbal před perunskými prázdninami, ale i besídka. CO S TÍM PROVEDEME, sejdeme se v hojném počtu???


PERUNI pf 2018

Přejeme Vám mnoho sil, energie, životního optimismu, hlavně pevné zdraví do Nového roku a sílu do rozkroku. Vždyť už nám táhne na šedesát... PERUNI pf 2018


Stále aktuální - hledáme DÁRCE KRVE.

KARLOS Holík - VÝZVA!
Řady dárců krve proklatě prořídly a potřebovali bychom novou krev. Tak přátelé, všichni, kdo jste mohoucí a zdravotně v pořádku, podpořte dobrou věc a perunského ducha, a přidejte se do našich řad. A vězte, že pro muže je darování krve nadmíru prospěšné, jelikož podporuje krvetvorbu a nahrazuje středověké pouštění žilou (ženy mají výměnu od přírody zařízenu přirozeně, proto jsou méně náchylné na kardiovaskulární choroby a infarkty). M.Z.K.DÁRCI KRVE Peruni byli vyznamenaní!

PERUNI 6. 3. 2013 opět darovali krev. Všem od srdce děkujeme a zejména gratulujeme MEJSNOVI a LEOŠOVI P.P.K., kteří obdrželi čestné plakety za desátý odběr. I přesto, že ústrojová kázeň byla nedostatečná, jsme na své kamarády pyšní!
Zleva: LEOŠ PPK, (PerunskáTransfůzní) PT sestra, Johny, Karlos, Marťas, MEJSN


PERUNI made in USA 2011-04

Semínko myšlenky Perunů už klíčí mezi betonem a sklem v New Yorku. Díky Leo /ostatní foto v odělení Fotografií/


LPPK navštívil Spojené Království

POTKAL jsem AVARA, píše LPPK z návštěvy Velké Británie, kde úspěšně šířil myšlenky Perunů. CITUJI: V pravé anglické hospodě na venkově jsem svou angličtinou u několika Guinesů trpělivě vysvětloval, že Peruni nejsou fotbalovej klub. Pochopili to i místní krasavice!? Viz. klikni foto galerie. PS: Pro Mikina - našel jsem TI nového Avara. FOTO GALERIE


Perunští dárci krve 15.2.2012 v AKCI

Další drahocenou tekuninu KREV, darovali PERUNI Karlos, Kpt. Leoš, Kpt. Marťas, Hajńák, prezident VLK Mejsn a k dárcům přibyla známá tvář Peruna Jindry, který daroval takzvanou suchou krev :o)22. 1. 2018

Losování PERUN Regaty 2018

Vzhůru na JADRAN!

V pátek 19. 1. probíhala se 100% účastí ve Wellness na Laguně první oficiální ÚSPĚŠNÁ schůzka PERUN Regaty. Po tříleté pauze znovu vyplouváme na moře. V sobotu 9. 6. vyplouváme ze Šibeniku. Mimo Hajňáka, potvrdili účast všichni přítomní. Domluvili jsme se i na nelosování, takže hned došlo ke zformování obou posádek a záchranný kruh se uzavřel... Alexovi patří dík za skvěle zvolený azyl i občerstvení, což umocnilo fantastickou atmosféru při jednání. Gute fajne!
2. 1. 2018

Vánoční nohejbalový turnaj 2017

Fojclík, VLK, Bláža

http://peruni-cz.rajce.idnes.cz/2017_12_30_VNT/

V sobotu 30. 12. 2017 se konal, v pořadí již 17. nohejbalový turnaj trojic. S potěšením konstatuji, že tradiční turnaj neuvadá, ale kvete, neboť jsme ho zodpovědně zalévali. Všichni jsme si to náramně užili a perfektně si zahráli. Od 9h.-16h. mezi sebou urputně bojovalo SEDM týmů. Účastníci hráli s vysokým nasazením a podávali heroické výkony! Po urputných a vyrovnaných bojích, nakonec rozhodl o prvenství poslední zápas. Vítězné družstvo vyhrálo o pouhopouhý bod!

celý článek6. 12. 2017

NOHEJBAL 30. 12. 2017 - Už je po tom, o tom po tom!

Silvestrovský ročník 2016

Vánoční nohejbalový turnaj TROJIC, se právem pro svoji dlouhověkost, řadí mezi tradiční akce roku. PROGRAM: Turnaj se konal na BADECU v sobotu 30. 12. 2017 v 8:45h. Na vašu počest jsme aj svině pobili, klobásky budů.

celý článek22. 12. 2017

ŠŤASTNÉ A VESELÉ, PŘÁTELÉ!

My ještě nejsme starýýýý!

Na posledním čtvrtečním nohejbale 21. 12. v roce 2017, přišlo předvést svoje sportovní umění deset jinochů. Na hřišti nejvíc vynikal „vynikající“ Leoš LPPK, jemuž se více či méně, lepil míč na hruď i nohy, až nás z toho smíchy bolelo za ušima. Poslední nohejbalový čtvrtek v roce 2017, byl zářivou ukázkou toho, že sport není jen o vítězství a prvenství. Děláme to především pro zábavu, která dokáže ještě gradovat, při popíjení iontových nápojů.

Společné setkání na předvánoční besídce U VAIGNERŮ bylo famózní... AMUR i KAPR byl vynikající a delikatesní.

 

 

*

PŘÁTELÉ

PERUNI, PEPŘI

PEČENÉ PARMY, PEČENÉ PARMY,

PLZEŇ, PLZEŇ, PLZEŇ, PLZEŇ, PLZEŇ, PLZEŇ, PLZEŇ,

PIJEME, PAK PRÁSKA, PIJEME, PAK PRÁSKA, PIJEME, PAK PRÁSKA

PAUZA, PANÁK, PAUZA, PANÁK,PAUZA, PANÁK, PAUZA, PANÁK, PAUZA,

II
22. 12. 2017

30.800 Kč PŘÍSPĚVEK pro Jarmilu MIJOVIČOVOU

AKTUÁLNÍ PŘÍSPĚVEK dárců: 14.800Kč
Aťa Růžička, Ivoš Kratochvíl, Jan Fikeis, Staník Kadula, František Šála, Milda Hronek, Karel Štěpnička, Lampířovi, Jirka Rymeš, Honza Veselý z Náměště, Václav Hůrek, Ivo Hrbáček, Jarda Hypochondr, Jarda Chvátal, Honza Avkovský, Tom Kuželka, Milin Zeman, Dáša Růžičková, Jarda Jirák Metelka, Tom Kadula, Mirek Procházka Svetřík, Árny Fabík, Víťa Kučera, Jiří Dolák Dolmont, Pepa Švaříček, Milan Piálek, Luboš Denner, Miloš a Jarka Dočkalovi, Silvestráci od Vaignera ...

 

Vzhledem k tomu, že MIJO je náš dlouholetý kamarád, Peruni se jednohlasně domluvili na finanční a mediální podpoře jeho dcery, která trpí nevyléčitelnou nemocí ALS.
FINANČNÍ PŘÍSPĚVEK

YASHICA, s.r.o. 
10.000 Kč  - Perun Alex Fialka + Pepř Burák Burian

PERUNI 6.000 Kč

Jirka Bláža, Mejsn Palas, Péťa Uhlák, Marťas Hradilík, LPPK Klíma, Johny Kohout, Karlos Holík, Milan Hajňák, Milan Kuchťa, Vyhňa Vyhnálek, Petr Tesi, Mikin Pokorný.

VÝZVA přátelům!
Přidejte se k nám a přispějte libovolnou částkou

na účet  pro Jarmilu Mijovičovou 1500018105 / 7940
Informaci zašlete na e-mail blazej.jiri@seznam.cz, abychom mohli všechny dárce i vybranou částku zveřejnit.
VÍCE INFORMACÍ NAJDETE NA:

http://www.forjane.cz/verejnesbirky/jarmila-mijovicova/

Předem všem srdečně děkujeme!
13. 12. 2017

Krmelec 4 a rozhovor s Muflonem

KJAVIČKY

Rozhovor s MUFLONEM. Nevážně o vážných věcech!
https://www.stream.cz/krmelec/10020046-podarilo-se-nam-premluvit-introvertniho-pana-muflona-k-osobni-zpovedi-jak-je-to-s-krmelcem


A máme tady Chatu Krmelec čtverku. Volí raději smrad nežli šílené krávy a divíte se jim?

https://www.stream.cz/krmelec/10020312-damska-jizda

 
další zprávy >>
<< předchozí zprávy
CMS systém Správce webu - Reklamní agentura YASHICA