ČTVRTEK 17. 1. 2019 NOHEJBAL v 18.40h.

POZVÁNKA na TŘETÍ HOHEJBALOVÉ ZÁPOLENÍ v roce 2019. Naposledy nás přišlo devět, takže kdo bručí je medvěd, což je super účast!


PERUN pf 2019

Přátelé, kamarádi, PERUN ať provází kroky nás Všech ve zdraví a hojnosti. Dokud žijeme, můžeme! VĚK je jenom ČÍSLO... MY JEŠTĚ NEJSME STARÝ! Hudba a zpěv > RYBIČKY 48. KLIKNĚTE na: PERUNSKOU PF-KU 2019


Stále aktuální - hledáme DÁRCE KRVE.

KARLOS Holík - VÝZVA!
Řady dárců krve proklatě prořídly a potřebovali bychom novou krev. Tak přátelé, všichni, kdo jste mohoucí a zdravotně v pořádku, podpořte dobrou věc a perunského ducha, a přidejte se do našich řad. A vězte, že pro muže je darování krve nadmíru prospěšné, jelikož podporuje krvetvorbu a nahrazuje středověké pouštění žilou (ženy mají výměnu od přírody zařízenu přirozeně, proto jsou méně náchylné na kardiovaskulární choroby a infarkty). M.Z.K.Perun Kuchťa

bude vždy duchem s námi...


PERUNI made in USA 2011-04

Semínko myšlenky Perunů už klíčí mezi betonem a sklem v New Yorku. Díky Leo /ostatní foto v odělení Fotografií/28. 3. 2018

VELIKONOČNÍ svátky su tu

JE SKVĚLÉ BÝT ZVÍŘÁTKEM!

Nazdar HAMBÁŘI!

 

NEVÍTE KDO TO VYŽVANIL???

Velikonoční zajíc vyžvanil, že zelená je stále v kurzu!
Další díl KRMELCE u MUFLONA - KLOKAN
https://www.stream.cz/krmelec/10023467-9-dil
16. 3. 2018

Déjà vu na vlastní kůži

FIT-CENTRUM CHATA

Stále se opakující osoby, odhodlání i objednávky, až z toho má člověk pocit, že už to jednou musel zažít?
Perunští nohejbalisté si užívají tělesného i duševního vyžití plnými doušky, obvykle až do dna. Ve čtvrtek 15. 3. na hřišti stále stejné tváře, stejné výkony a stejné výbuchy smíchu. Iba iontové nápoje se mění. Tentokrát lahůdkové mladé od našich  západoněmeckých Perunů, Muller und Thurgau. Poměr sil tři na tři a jeden pauzíroval. Obsazení Krmelce viz. foto.

Co je to RUM REPUBLICA a v čem spočívá jeho kouzlo? Kdo jednou okusil, už nechce jinak... Shlédněte pozorně KRMELEC 6 a pochopíte, proč KARLOS nedělal loučení se svobodou. Kvák, kvák, kvák! https://www.stream.cz/krmelec/10022913-louceni-se-svobodou no jasně, není osel!

KRMELEC 7. VELIKONOCE jsou za dveřmi! https://www.stream.cz/krmelec/10023335-velikonoce
14. 3. 2018

A přece se točí!

Perunští DRŽÁCI

...po nohejbalu na CHATĚ.
Všimněte si odhodlaného výrazu v našich tvářích "mizivá účast nás neodradí a držíme nezlomně pohromadě!"
Čtvrtečního duelu 8.3.2018 se zúčastnila dvě tříčlenná družstva. Ani sedmička ionťáku od Hajňákova strýca, Jožky z UH nepomohla a Bláža po 9. setu umdlel, takže se dohrávalo tři na dva. Ovšem v KRMELCI na Chatě došlo po několika panácích ke vzkříšení, objednávali všeci. Prezidenův Tom slavil svátek, Uhlák udělal kapitánské zkoušky, teta Bláža bude brzy dědečkem a Hajňák to jenom otočil. Pak někdo dostal nápad ochutnat pravý český RUM REBUBLICA. Láhev došla, STOP, do půlnoci doma, STOP a jitra jsou zde tichá, STOP...
14. 3. 2018

Svatba perunova v Las Vegas

Novomanželé HOLÍKOVI

Před více jak týdnem, potkalo jednoho z našich kamarádů neskutečné štěstí. Překrásný vztah zamilovaných dosáhl vyvrcholení a nádherný pár uzavřel sňatek snů v LAS VEGAS. Škoda jen, že nás nejbližší Peruny, nezasáhlo alespoň pár kapek jejich štěstí. Bohužel, Peruni to prožili jen jako virtuální realitu přes Whocas-app s následnou verbální bonifikací po návratu do vlasti.

Se suchou hubou a prázdným žaludkem se těžko můžeme z tak významné události radovat s nimi. Na tom se shodla hrstka zklamaných, kpt. LPPK, kpt. Uhlák a tiskový mluvčí, teta. Jeho-vův svědek Johny a specialista na ochranu financí se nám snažil vzdorovat, ale jen chvíli. Jsme z hloubi duše přesvědčeni, že náš postoj je správný a směroplatný. Svazek byl uzavřen v zemi, která je kolébkou demokracie, takže byl by hřích, neprojevit svobodný názor. Z celého srdce Vám GRATULUJEME. Což takhle perunská zápitná princi? Prohlížení fotografií spojené s vyprávěním zážitků se rádi zúčastníme, když se díky novomanželovi budeme hezky motat a v bříšku bude jako v pokojíčku! Já, já, já říkám jenom to, co jsem slyšel, jinak se mě chopte, pochopové.
12. 2. 2018

Zabíjačka u Vaignerů II

Když z nebe pršely škvarky

Motto: Čas plyne rychle, ale mocné zážitky se nerozplynou jako pára nad hrncem.

V sobotu 10.2.2018 se za přítomnosti smíšeného kolektivu přátel a části jejich drahých poloviček, konal druhý ročník zabíjačky u Vaignerů. Organizace se i tentokrát ujal, Perun Péťa Vyhnálek & spol. Všemi milovaná Zdenička, zastávala funkci šéf-řezníka. Bez ní, by byla plynulá výroba lahůdkových masných produktů téměř nemožná... Živá hudba byla v režii skvělého Jardy Hypochondra. Na akci přijal pozvání i náš přítel z Třeboně, Pepa Malecha s Gabčou. A to nejlepší nakonec, závěr patřil děvčatům při vyhlášení soutěže o nejlepší buchtu! Pjátelé, kamajádi, bylo to neskutečně famózní a věřím, že jsme se všeci skvěle bavili. Dík patří nejenom neúnavným pracantům, ale všem, kdo nebáli se bavit! PLUSY: Skvělá slivovice od KARLA - s láskou vzpomínáme. MÍNUSY: Rok musíme čekat na III ročník.

FOTO http://peruni-cz.rajce.idnes.cz/2018_02_10_zabijacka_u_vaigneru/
12. 2. 2018

PEPA s GABČOU konečně tady!

Naši třebonští přátelé

FOTO http://peruni-cz.rajce.idnes.cz/2018_02_09_pepa_gabca_u_kmotra/

Naši vzácní hosté, Pepa s Gabčou, se pozdním příjezdem ochudili o plánovanou prohlídku Třebíče. U Kmotra jsme jejich příchod netrpělivě očekávali. K dobrému plzeňskému, byl výběr tatarského bifteku ve tvaru kapříka, trefou do černého a skvělou volbou. Komorní přátelské posezení spojené s autogramiádou fotoknihy z třeboňského výlovu, vyvrcholilo návštěvou hudebního klubu Bé. Odbila půlnoc a sešlost se pomalu rozcházela, neboť na všechny čekala sobotní zabijačka. 
další zprávy >>
<< předchozí zprávy
CMS systém Správce webu - Reklamní agentura YASHICA