PERUNSKÉ PRÁZDNINY

Ukončením nohejbalové sezóny a zahájením Perunských prázdnin PROGRAM nekončí. 9. ĆERVNA vyplouvá jadranská PERUN Regata 2018 a potom nás čeká další programová nabídka, NAROZKY či FESŤÁKY YASHICA + jiné smysluplné akce rozmarného léta, zdraví teta.


PERUNI pf 2018

Přejeme Vám mnoho sil, energie, životního optimismu, hlavně pevné zdraví do Nového roku a sílu do rozkroku. Vždyť už nám táhne na šedesát... PERUNI pf 2018


Stále aktuální - hledáme DÁRCE KRVE.

KARLOS Holík - VÝZVA!
Řady dárců krve proklatě prořídly a potřebovali bychom novou krev. Tak přátelé, všichni, kdo jste mohoucí a zdravotně v pořádku, podpořte dobrou věc a perunského ducha, a přidejte se do našich řad. A vězte, že pro muže je darování krve nadmíru prospěšné, jelikož podporuje krvetvorbu a nahrazuje středověké pouštění žilou (ženy mají výměnu od přírody zařízenu přirozeně, proto jsou méně náchylné na kardiovaskulární choroby a infarkty). M.Z.K.DÁRCI KRVE Peruni byli vyznamenaní!

PERUNI 6. 3. 2013 opět darovali krev. Všem od srdce děkujeme a zejména gratulujeme MEJSNOVI a LEOŠOVI P.P.K., kteří obdrželi čestné plakety za desátý odběr. I přesto, že ústrojová kázeň byla nedostatečná, jsme na své kamarády pyšní!
Zleva: LEOŠ PPK, (PerunskáTransfůzní) PT sestra, Johny, Karlos, Marťas, MEJSN


PERUNI made in USA 2011-04

Semínko myšlenky Perunů už klíčí mezi betonem a sklem v New Yorku. Díky Leo /ostatní foto v odělení Fotografií/


LPPK navštívil Spojené Království

POTKAL jsem AVARA, píše LPPK z návštěvy Velké Británie, kde úspěšně šířil myšlenky Perunů. CITUJI: V pravé anglické hospodě na venkově jsem svou angličtinou u několika Guinesů trpělivě vysvětloval, že Peruni nejsou fotbalovej klub. Pochopili to i místní krasavice!? Viz. klikni foto galerie. PS: Pro Mikina - našel jsem TI nového Avara. FOTO GALERIE


Perunští dárci krve 15.2.2012 v AKCI

Další drahocenou tekuninu KREV, darovali PERUNI Karlos, Kpt. Leoš, Kpt. Marťas, Hajńák, prezident VLK Mejsn a k dárcům přibyla známá tvář Peruna Jindry, který daroval takzvanou suchou krev :o)2. 2. 2018

Excelentní nohejbalový čtvrtek

PERUN SOMMELIER

První únorový nohejbalový čtvrtek 1.2., byl zcela v režii čerstvě zapitého šedesátníka Mikina, který nás nejen u saka, ohromoval svými heroickými výkony. Kéž už by nám bylo také šedesát, abychom byli mrštní a aktivní jako on, našeho srdce šampión. Při podání měl sice jenom 50% úspěšnost, protože to bylo všechno "za", ale tím pomohl zdrceným soupeřům získat alespoň pár cenných bodů. Bylo nás 6, což je tak akorát "tip ťop", ale zahráli si báječně. Besídky na Chatě se zúčastnili jenom Mejsn a Hajňák. Je to slabota, ale co už.
23. 1. 2018

MIKINOVA 60 ve sklípku

PERUNOBRANÍ

FOTO http://peruni-cz.rajce.idnes.cz/2018_01_19_mikin_60/

Po schůzce páteční PERUN Regaty 19.1.2018  se účastníci postupně přesunuli na další, neméně významnou akci. MIKINOVU ŠEDESÁTKU. Ta se tentokráte důstojně oslavila v uzavřeném kruhu perunském, za přítomnosti dam. V židovském vinném sklípku probíhala nejprve řízená a později nezřízená ochutnávka Mikinových skvělých vín. Říká se, IN VINO VERITAS, ale pravda byla někde uprostřed. Těch, co se mohou pochlubit dobrou pamětí, bylo jako šafránu. I přes drobné výpadky hard disku, je třeba konstatovat, že bujará oslava byla, jak jinak, než výjimečná a naprosto skvělá! Několik lumpů dokonce vydrželo v Krmelci až do perunopění. Druhý den čekala většinu z nás škaredá sobota. Já, já, říkám jenom to, co jsem slyšel... 
22. 1. 2018

Losování PERUN Regaty 2018

Vzhůru na JADRAN!

V pátek 19. 1. probíhala se 100% účastí ve Wellness na Laguně první oficiální ÚSPĚŠNÁ schůzka PERUN Regaty. Po tříleté pauze znovu vyplouváme na moře. V sobotu 9. 6. vyplouváme ze Šibeniku. Mimo Hajňáka, potvrdili účast všichni přítomní. Domluvili jsme se i na nelosování, takže hned došlo ke zformování obou posádek a záchranný kruh se uzavřel... Alexovi patří dík za skvěle zvolený azyl i občerstvení, což umocnilo fantastickou atmosféru při jednání. Gute fajne!
2. 1. 2018

Vánoční nohejbalový turnaj 2017

Fojclík, VLK, Bláža

http://peruni-cz.rajce.idnes.cz/2017_12_30_VNT/

V sobotu 30. 12. 2017 se konal, v pořadí již 17. nohejbalový turnaj trojic. S potěšením konstatuji, že tradiční turnaj neuvadá, ale kvete, neboť jsme ho zodpovědně zalévali. Všichni jsme si to náramně užili a perfektně si zahráli. Od 9h.-16h. mezi sebou urputně bojovalo SEDM týmů. Účastníci hráli s vysokým nasazením a podávali heroické výkony! Po urputných a vyrovnaných bojích, nakonec rozhodl o prvenství poslední zápas. Vítězné družstvo vyhrálo o pouhopouhý bod!

celý článek6. 12. 2017

NOHEJBAL 30. 12. 2017 - Už je po tom, o tom po tom!

Silvestrovský ročník 2016

Vánoční nohejbalový turnaj TROJIC, se právem pro svoji dlouhověkost, řadí mezi tradiční akce roku. PROGRAM: Turnaj se konal na BADECU v sobotu 30. 12. 2017 v 8:45h. Na vašu počest jsme aj svině pobili, klobásky budů.

celý článek22. 12. 2017

ŠŤASTNÉ A VESELÉ, PŘÁTELÉ!

My ještě nejsme starýýýý!

Na posledním čtvrtečním nohejbale 21. 12. v roce 2017, přišlo předvést svoje sportovní umění deset jinochů. Na hřišti nejvíc vynikal „vynikající“ Leoš LPPK, jemuž se více či méně, lepil míč na hruď i nohy, až nás z toho smíchy bolelo za ušima. Poslední nohejbalový čtvrtek v roce 2017, byl zářivou ukázkou toho, že sport není jen o vítězství a prvenství. Děláme to především pro zábavu, která dokáže ještě gradovat, při popíjení iontových nápojů.

Společné setkání na předvánoční besídce U VAIGNERŮ bylo famózní... AMUR i KAPR byl vynikající a delikatesní.

 

 

*

PŘÁTELÉ

PERUNI, PEPŘI

PEČENÉ PARMY, PEČENÉ PARMY,

PLZEŇ, PLZEŇ, PLZEŇ, PLZEŇ, PLZEŇ, PLZEŇ, PLZEŇ,

PIJEME, PAK PRÁSKA, PIJEME, PAK PRÁSKA, PIJEME, PAK PRÁSKA

PAUZA, PANÁK, PAUZA, PANÁK,PAUZA, PANÁK, PAUZA, PANÁK, PAUZA,

II
další zprávy >>
<< předchozí zprávy
CMS systém Správce webu - Reklamní agentura YASHICA