Perun Kuchťa

bude vždy duchem s námi...14. 3. 2018

Svatba perunova v Las Vegas

Novomanželé HOLÍKOVI

Před více jak týdnem, potkalo jednoho z našich kamarádů neskutečné štěstí. Překrásný vztah zamilovaných dosáhl vyvrcholení a nádherný pár uzavřel sňatek snů v LAS VEGAS. Škoda jen, že nás nejbližší Peruny, nezasáhlo alespoň pár kapek jejich štěstí. Bohužel, Peruni to prožili jen jako virtuální realitu přes Whocas-app s následnou verbální bonifikací po návratu do vlasti.

Se suchou hubou a prázdným žaludkem se těžko můžeme z tak významné události radovat s nimi. Na tom se shodla hrstka zklamaných, kpt. LPPK, kpt. Uhlák a tiskový mluvčí, teta. Jeho-vův svědek Johny a specialista na ochranu financí se nám snažil vzdorovat, ale jen chvíli. Jsme z hloubi duše přesvědčeni, že náš postoj je správný a směroplatný. Svazek byl uzavřen v zemi, která je kolébkou demokracie, takže byl by hřích, neprojevit svobodný názor. Z celého srdce Vám GRATULUJEME. Což takhle perunská zápitná princi? Prohlížení fotografií spojené s vyprávěním zážitků se rádi zúčastníme, když se díky novomanželovi budeme hezky motat a v bříšku bude jako v pokojíčku! Já, já, já říkám jenom to, co jsem slyšel, jinak se mě chopte, pochopové.
12. 2. 2018

Zabíjačka u Vaignerů II

Když z nebe pršely škvarky

Motto: Čas plyne rychle, ale mocné zážitky se nerozplynou jako pára nad hrncem.

V sobotu 10.2.2018 se za přítomnosti smíšeného kolektivu přátel a části jejich drahých poloviček, konal druhý ročník zabíjačky u Vaignerů. Organizace se i tentokrát ujal, Perun Péťa Vyhnálek & spol. Všemi milovaná Zdenička, zastávala funkci šéf-řezníka. Bez ní, by byla plynulá výroba lahůdkových masných produktů téměř nemožná... Živá hudba byla v režii skvělého Jardy Hypochondra. Na akci přijal pozvání i náš přítel z Třeboně, Pepa Malecha s Gabčou. A to nejlepší nakonec, závěr patřil děvčatům při vyhlášení soutěže o nejlepší buchtu! Pjátelé, kamajádi, bylo to neskutečně famózní a věřím, že jsme se všeci skvěle bavili. Dík patří nejenom neúnavným pracantům, ale všem, kdo nebáli se bavit! PLUSY: Skvělá slivovice od KARLA - s láskou vzpomínáme. MÍNUSY: Rok musíme čekat na III ročník.

FOTO http://peruni-cz.rajce.idnes.cz/2018_02_10_zabijacka_u_vaigneru/
12. 2. 2018

PEPA s GABČOU konečně tady!

Naši třebonští přátelé

FOTO http://peruni-cz.rajce.idnes.cz/2018_02_09_pepa_gabca_u_kmotra/

Naši vzácní hosté, Pepa s Gabčou, se pozdním příjezdem ochudili o plánovanou prohlídku Třebíče. U Kmotra jsme jejich příchod netrpělivě očekávali. K dobrému plzeňskému, byl výběr tatarského bifteku ve tvaru kapříka, trefou do černého a skvělou volbou. Komorní přátelské posezení spojené s autogramiádou fotoknihy z třeboňského výlovu, vyvrcholilo návštěvou hudebního klubu Bé. Odbila půlnoc a sešlost se pomalu rozcházela, neboť na všechny čekala sobotní zabijačka. 
12. 2. 2018

Skvělá hra s rychlou dohrou

Ve čtvrtek 8. 2. nás přišlo na nohejbal SEDM. Na hřišti jsme cedili krev z rudého iontového nápoje. Když jsme ve třech ochutnali prvních 20 dcl luxusního CUVE, výkony stále stoupaly, po dalších 20 dcl rudého, leč mírně kyselého Zweigeltrebe, se naše forma zlehka stabilizovala. Za dvě hodinky bylo vymeteno. Geniální večůrek na hřišti a skvělá individuální příprava na páteční příjezd Pepy s Gábinou.
2. 2. 2018

Excelentní nohejbalový čtvrtek

PERUN SOMMELIER

První únorový nohejbalový čtvrtek 1.2., byl zcela v režii čerstvě zapitého šedesátníka Mikina, který nás nejen u saka, ohromoval svými heroickými výkony. Kéž už by nám bylo také šedesát, abychom byli mrštní a aktivní jako on, našeho srdce šampión. Při podání měl sice jenom 50% úspěšnost, protože to bylo všechno "za", ale tím pomohl zdrceným soupeřům získat alespoň pár cenných bodů. Bylo nás 6, což je tak akorát "tip ťop", ale zahráli si báječně. Besídky na Chatě se zúčastnili jenom Mejsn a Hajňák. Je to slabota, ale co už.
23. 1. 2018

MIKINOVA 60 ve sklípku

PERUNOBRANÍ

FOTO http://peruni-cz.rajce.idnes.cz/2018_01_19_mikin_60/

Po schůzce páteční PERUN Regaty 19.1.2018  se účastníci postupně přesunuli na další, neméně významnou akci. MIKINOVU ŠEDESÁTKU. Ta se tentokráte důstojně oslavila v uzavřeném kruhu perunském, za přítomnosti dam. V židovském vinném sklípku probíhala nejprve řízená a později nezřízená ochutnávka Mikinových skvělých vín. Říká se, IN VINO VERITAS, ale pravda byla někde uprostřed. Těch, co se mohou pochlubit dobrou pamětí, bylo jako šafránu. I přes drobné výpadky hard disku, je třeba konstatovat, že bujará oslava byla, jak jinak, než výjimečná a naprosto skvělá! Několik lumpů dokonce vydrželo v Krmelci až do perunopění. Druhý den čekala většinu z nás škaredá sobota. Já, já, říkám jenom to, co jsem slyšel... 
další zprávy >>
<< předchozí zprávy
CMS systém Správce webu - Reklamní agentura YASHICA