PERUNSKÉ PRÁZDNINY

Ukončením nohejbalové sezóny a zahájením Perunských prázdnin PROGRAM nekončí. 9. ĆERVNA vyplouvá jadranská PERUN Regata 2018 a potom nás čeká další programová nabídka, NAROZKY či FESŤÁKY YASHICA + jiné smysluplné akce rozmarného léta, zdraví teta.


PERUNI pf 2018

Přejeme Vám mnoho sil, energie, životního optimismu, hlavně pevné zdraví do Nového roku a sílu do rozkroku. Vždyť už nám táhne na šedesát... PERUNI pf 2018


Stále aktuální - hledáme DÁRCE KRVE.

KARLOS Holík - VÝZVA!
Řady dárců krve proklatě prořídly a potřebovali bychom novou krev. Tak přátelé, všichni, kdo jste mohoucí a zdravotně v pořádku, podpořte dobrou věc a perunského ducha, a přidejte se do našich řad. A vězte, že pro muže je darování krve nadmíru prospěšné, jelikož podporuje krvetvorbu a nahrazuje středověké pouštění žilou (ženy mají výměnu od přírody zařízenu přirozeně, proto jsou méně náchylné na kardiovaskulární choroby a infarkty). M.Z.K.DÁRCI KRVE Peruni byli vyznamenaní!

PERUNI 6. 3. 2013 opět darovali krev. Všem od srdce děkujeme a zejména gratulujeme MEJSNOVI a LEOŠOVI P.P.K., kteří obdrželi čestné plakety za desátý odběr. I přesto, že ústrojová kázeň byla nedostatečná, jsme na své kamarády pyšní!
Zleva: LEOŠ PPK, (PerunskáTransfůzní) PT sestra, Johny, Karlos, Marťas, MEJSN


PERUNI made in USA 2011-04

Semínko myšlenky Perunů už klíčí mezi betonem a sklem v New Yorku. Díky Leo /ostatní foto v odělení Fotografií/


LPPK navštívil Spojené Království

POTKAL jsem AVARA, píše LPPK z návštěvy Velké Británie, kde úspěšně šířil myšlenky Perunů. CITUJI: V pravé anglické hospodě na venkově jsem svou angličtinou u několika Guinesů trpělivě vysvětloval, že Peruni nejsou fotbalovej klub. Pochopili to i místní krasavice!? Viz. klikni foto galerie. PS: Pro Mikina - našel jsem TI nového Avara. FOTO GALERIE


Perunští dárci krve 15.2.2012 v AKCI

Další drahocenou tekuninu KREV, darovali PERUNI Karlos, Kpt. Leoš, Kpt. Marťas, Hajńák, prezident VLK Mejsn a k dárcům přibyla známá tvář Peruna Jindry, který daroval takzvanou suchou krev :o)


6. 12. 2017

NOHEJBAL 30. 12. 2017 - Už je po tom, o tom po tom!

 
Silvestrovský ročník 2016

Vánoční nohejbalový turnaj TROJIC, se právem pro svoji dlouhověkost, řadí mezi tradiční akce roku. PROGRAM: Turnaj se konal na BADECU v sobotu 30. 12. 2017 v 8:45h. Na vašu počest jsme aj svině pobili, klobásky budů.


PROGRAM:
08:45h. - prezentace a vylosování trojic, občerstvení
09:00h. - zahájení turnaje
09:00h. - 16.00h. - zápolení trojic, prostor na odpočinek i na veselé poklábosení s občerstvením
15:00h. - příchod a vítání drahých poloviček
17.00h. - vyhlášení vítězů a předání cen s občerstvením
18.00h. - oslava vítězství a volná zábava spojená s občerstvením

OBČERSTVENÍ - točená PLZEŇ a zabijačkový raut z PerunSvině v ceně!
Vybírá se 400Kč/účastník+DP a 200Kč/Peruni+DP (Drahá Polovička)
FOTO: Bláža

Na bohatou účast se těší za organizační výbor
VLK Milan Palas MEJSN & MARŤAS Hradilík

CMS systém Správce webu - Reklamní agentura YASHICA