ČTVRTEK 21. 3. JARO je tu!

NOHEJBAL začíná na Masaryčce v 18.43 hod. a JARO začíná ve středu 20.3. 2019, hodinu před půlnocí. Oslavíme první jarní dny sportem... Perun ať provází vaše kroky ve zdraví.


PÁLAVA 2019 od čt 9.5. do so 11.5

PÁLAVA Tour 2019 - DVACÁTÝ ROČNÍK!!!
Uběhla neuvěřitelně dlouhá doba, co pravidelně v hojném počtu navštěvujeme Pálavu, Kemp Nové Mlýny. První ročník byl výjimečný, stejně tak jako ty co následovaly a mnohé pak léta pronásledovaly. Šála na zelené vlně, porod Lály, Mejsnova modrá krev, kdy se stal po havárii prezidentem Perunů a ze slavných výroků, ten AŤŮV: "Tolik peněz stálos a nejedos!" et cetera, et cetera, ... Je na co za těch posledních dvacet let vzpomínat!


PERUN pf 2019

Přátelé, kamarádi, PERUN ať provází kroky nás Všech ve zdraví a hojnosti. Dokud žijeme, můžeme! VĚK je jenom ČÍSLO... MY JEŠTĚ NEJSME STARÝ! Hudba a zpěv > RYBIČKY 48. KLIKNĚTE na: PERUNSKOU PF-KU 2019


Stále aktuální - hledáme DÁRCE KRVE.

KARLOS Holík - VÝZVA!
Řady dárců krve proklatě prořídly a potřebovali bychom novou krev. Tak přátelé, všichni, kdo jste mohoucí a zdravotně v pořádku, podpořte dobrou věc a perunského ducha, a přidejte se do našich řad. A vězte, že pro muže je darování krve nadmíru prospěšné, jelikož podporuje krvetvorbu a nahrazuje středověké pouštění žilou (ženy mají výměnu od přírody zařízenu přirozeně, proto jsou méně náchylné na kardiovaskulární choroby a infarkty). M.Z.K.Perun Kuchťa

bude vždy duchem s námi...


PERUNI made in USA 2011-04

Semínko myšlenky Perunů už klíčí mezi betonem a sklem v New Yorku. Díky Leo /ostatní foto v odělení Fotografií/


18. 4. 2018

Trumfy PLZEŇ netrumfly!

 
MUŽ v černém, ŠÉF zájezdu

23 účastníků autobusového zájezdu v sobotu 14. 4. 2018 navštívilo, pod taktovkou Alexe, Plzeň. Cesta, měla díky kamarádskému řidiči „Lahváčovi“ hladký průběh, za což mu patří veliký dík! Milan Hronek zajistil občerstvení, takže jsme při jízdě tam i zpět nestrádali. Bohužel, ani letos si milovníci sportovního zápolení nepřišli na své, neboť fotbalový zápas Viktorky Plzeň se Spartou přeložili na neděli. Útěchou nám může být, že jsme s „drobnými“ fotbalisty Sparty, poseděli druhý den u snídaně, …

 

PLZEŇ je diamantem ve šperkovnici českých měst

 

FOTO: http://peruni-cz.rajce.idnes.cz/2018_04_14_plzen/

 

Na místo fotbalu jsme měli zajištěný náhradní PROGRAM. Absolvovali jsme tematickou procházku po metropoli, spojenou s inspekcí a hodnocením plzeňských pivnic i restaurantů. Čekali nás nefalšované lukulské hody, bohatě prokládané lahodnou a umně natočenou Plzní. Náš kamarád a obětavý hostitel, Petr Starý, se o nás opět postaral se vší parádou. Město, pod ostrou palbou slunečních paprsků s úžasnou a jedinečnou atmosférou, skýtalo dech beroucí podívanou a skvělé zážitky. Prostě nádhera!

 

 

 

Vylosovaní výherci "Hodnocení pivnic" s muži v černém, hostitelem a šéfem zájezdu

 

 

  

K večeru jsme se přesunuli do známého prostředí plzeňského sklepení, kde nás čekalo druhé kolo s nepasterovanou Plzní v mosazných korbelech. Vydatný raut, a vynikající guláš či vepřová kolena, pomalu, ale jistě, vykonaly své.

Když jsem si po večeři zhluboka lokl, teklo mi pivo i ušima. Připadal jsem si jako fontána. Tentokrát neplatilo známé, „do půlnoci doma“. V 21.00hod. jsem z posledních sil a zcela vyčerpán padl v hotelovém pokoji do postele, s radostným pocitem, přežil jsem!

 

 

 

Přátelé,

bohužel, ani přes silné dojmy, skvělý raut, lahodný mok nejvyšší kvality a luxusní ubytování v hotelu Courtyard by Marriott, se zážitky nevyrovnaly loňskému ročníku.

 

 

 

Citelně chyběli kamarádi a tahouni, Leoš Pokojíček LPPK, čmáral a tvůrce hitu lalalala, lalalala, Árny Fabík, traťař Metelka, či vypravěč Karlos a mnoho dalších.

Kde jste byli vy KU.VY, když se makovalo? Bohumil, Bohumile, KU.VA se neříká.

Divotvorná skupina účastníků zájezdu zčásti postrádala kolektivního ducha. To bylo patrno nejenom ve výstrojové kázni a z neúplné účasti na společné fotce, ale i frakce NESMRTELNÝCH karbaníků fungovala na úplně jiné frekvenci.

Jinými slovy, známe z MNOŽIN. "Nemůžete čekat výsledek, když chcete sčítat jablka s hruškama."

 

 

 

Co napsal „LES“

 

Šéf výpravy spal jako dřevo!

Ve speciálním pokoji s předsíňkou, nevzbudila vedoucího zájezdu ani sprška telefonátů, či Franclíkovo SOS bouchání na dveře. Násilnému vniknutí zabránil až recepční.

 

Smutný konec „PET“!

Až 50 km za Plzní se účastníci zájezdu dozvěděli, že měli v hotelovém chlaďáku nachystáno 23ks 1,5l PET lahví s nepasterizovanou Plzní. Po tomhle zjištění se mnohým draly slzy do očí. Co už! Nevyzvednutý kontraband padl pravděpodobně do spárů fotbalistům Sparty, kteří s Viktorkou v neděli remizovali 2:2.

 

PS: Nevíte náhodou, kdo to mohl vykecat?

CMS systém Správce webu - Reklamní agentura YASHICA