ČTVRTEK 14. 2. 2019 VALENTÝNSKÝ NOHEJBAL

Masaryčka v 18.43 hod. Minule nás bylo OPĚT jenom PĚT a nebýt Marťase, tak to neudýcháme, jako by cítil, že díky chřipkové epidemii nás bude málo... Těšíme se všeci na všeci!


PERUN pf 2019

Přátelé, kamarádi, PERUN ať provází kroky nás Všech ve zdraví a hojnosti. Dokud žijeme, můžeme! VĚK je jenom ČÍSLO... MY JEŠTĚ NEJSME STARÝ! Hudba a zpěv > RYBIČKY 48. KLIKNĚTE na: PERUNSKOU PF-KU 2019


Stále aktuální - hledáme DÁRCE KRVE.

KARLOS Holík - VÝZVA!
Řady dárců krve proklatě prořídly a potřebovali bychom novou krev. Tak přátelé, všichni, kdo jste mohoucí a zdravotně v pořádku, podpořte dobrou věc a perunského ducha, a přidejte se do našich řad. A vězte, že pro muže je darování krve nadmíru prospěšné, jelikož podporuje krvetvorbu a nahrazuje středověké pouštění žilou (ženy mají výměnu od přírody zařízenu přirozeně, proto jsou méně náchylné na kardiovaskulární choroby a infarkty). M.Z.K.Perun Kuchťa

bude vždy duchem s námi...


PERUNI made in USA 2011-04

Semínko myšlenky Perunů už klíčí mezi betonem a sklem v New Yorku. Díky Leo /ostatní foto v odělení Fotografií/


2. 1. 2018

Vánoční nohejbalový turnaj 2017

 
Fojclík, VLK, Bláža

http://peruni-cz.rajce.idnes.cz/2017_12_30_VNT/

V sobotu 30. 12. 2017 se konal, v pořadí již 17. nohejbalový turnaj trojic. S potěšením konstatuji, že tradiční turnaj neuvadá, ale kvete, neboť jsme ho zodpovědně zalévali. Všichni jsme si to náramně užili a perfektně si zahráli. Od 9h.-16h. mezi sebou urputně bojovalo SEDM týmů. Účastníci hráli s vysokým nasazením a podávali heroické výkony! Po urputných a vyrovnaných bojích, nakonec rozhodl o prvenství poslední zápas. Vítězné družstvo vyhrálo o pouhopouhý bod!

 

Turnaje se zúčastnilo 20 hráčů + nehrající Vyhňa,

jehož fotografie budou zveřejněny ihned po zaslání. Svoji návštěvou nás mile potěšil i Mirek Svetřík Procházka, který věnoval do tomboly 2 šampusy! Podívat se přišel i Šťěpňa či picaso Árny. Přijela i děvčata, chvíli se zdržela a půlky svoje odvezla... Marťas zavelel v 19.00hod. konec, takže jsme to stihli ukončit před 20hodinou.

 

POSTŘEHY:

Mejsn patřil k nejlepším hráčům turnaje. Bláža se osvědčil jako zdatný obranář i nahrávač. Výkonem překvapil i elév turnaje, Fojclík Marťas Vojáček, jenž smečoval s Mejsnem na saku a odehrál sadu setů i s týmem Sušáka, který skončil na 4 místě.

 

 

Karlos sice loňské prvenství o jediný bod neobhájil, ale přesto jeho tým obsadil pěkné druhé místo, k čemuž velkou měrou přispěl Jirka Rymeš a pozadu nezůstal ani Hajňák. 

 

 

O překvapení se postarala trojice AVARŮ z Jaroměřic, kteří břišní obranou, dokázali jako jediní remizovat s vítězi i s týmem na druhé pozici. Kdyby hráli břichem od začátku, kdoví, zda by nakonec nevyhráli? Nejlepším obranářem a nahrávačem se stal zaslouženě Mikin.

 

 

Poslední 4 týmy hráli neméně dobře, ale stupně vítězů jsou, bohužel, jenom tři. Ostruhy si vybojoval tým dorostu v čele s Tomem. Přestože se mládenci snažili, chyběli jim zkušenosti a to stačilo pouze, na čestné sedmé místo.

 

NEBOŤ, NENÍ DŮLEŽITÉ ZVÍTĚZIT, ALE ZŮČASTNIT SE!!!

 

 

 

 

CMS systém Správce webu - Reklamní agentura YASHICA