PERUNSKÉ PRÁZDNINY

Ukončením nohejbalové sezóny a zahájením Perunských prázdnin PROGRAM nekončí. 9. ĆERVNA vyplouvá jadranská PERUN Regata 2018 a potom nás čeká další programová nabídka, NAROZKY či FESŤÁKY YASHICA + jiné smysluplné akce rozmarného léta, zdraví teta.


PERUNI pf 2018

Přejeme Vám mnoho sil, energie, životního optimismu, hlavně pevné zdraví do Nového roku a sílu do rozkroku. Vždyť už nám táhne na šedesát... PERUNI pf 2018


Stále aktuální - hledáme DÁRCE KRVE.

KARLOS Holík - VÝZVA!
Řady dárců krve proklatě prořídly a potřebovali bychom novou krev. Tak přátelé, všichni, kdo jste mohoucí a zdravotně v pořádku, podpořte dobrou věc a perunského ducha, a přidejte se do našich řad. A vězte, že pro muže je darování krve nadmíru prospěšné, jelikož podporuje krvetvorbu a nahrazuje středověké pouštění žilou (ženy mají výměnu od přírody zařízenu přirozeně, proto jsou méně náchylné na kardiovaskulární choroby a infarkty). M.Z.K.DÁRCI KRVE Peruni byli vyznamenaní!

PERUNI 6. 3. 2013 opět darovali krev. Všem od srdce děkujeme a zejména gratulujeme MEJSNOVI a LEOŠOVI P.P.K., kteří obdrželi čestné plakety za desátý odběr. I přesto, že ústrojová kázeň byla nedostatečná, jsme na své kamarády pyšní!
Zleva: LEOŠ PPK, (PerunskáTransfůzní) PT sestra, Johny, Karlos, Marťas, MEJSN


PERUNI made in USA 2011-04

Semínko myšlenky Perunů už klíčí mezi betonem a sklem v New Yorku. Díky Leo /ostatní foto v odělení Fotografií/


LPPK navštívil Spojené Království

POTKAL jsem AVARA, píše LPPK z návštěvy Velké Británie, kde úspěšně šířil myšlenky Perunů. CITUJI: V pravé anglické hospodě na venkově jsem svou angličtinou u několika Guinesů trpělivě vysvětloval, že Peruni nejsou fotbalovej klub. Pochopili to i místní krasavice!? Viz. klikni foto galerie. PS: Pro Mikina - našel jsem TI nového Avara. FOTO GALERIE


Perunští dárci krve 15.2.2012 v AKCI

Další drahocenou tekuninu KREV, darovali PERUNI Karlos, Kpt. Leoš, Kpt. Marťas, Hajńák, prezident VLK Mejsn a k dárcům přibyla známá tvář Peruna Jindry, který daroval takzvanou suchou krev :o)


2. 1. 2018

Vánoční nohejbalový turnaj 2017

 
Fojclík, VLK, Bláža

http://peruni-cz.rajce.idnes.cz/2017_12_30_VNT/

V sobotu 30. 12. 2017 se konal, v pořadí již 17. nohejbalový turnaj trojic. S potěšením konstatuji, že tradiční turnaj neuvadá, ale kvete, neboť jsme ho zodpovědně zalévali. Všichni jsme si to náramně užili a perfektně si zahráli. Od 9h.-16h. mezi sebou urputně bojovalo SEDM týmů. Účastníci hráli s vysokým nasazením a podávali heroické výkony! Po urputných a vyrovnaných bojích, nakonec rozhodl o prvenství poslední zápas. Vítězné družstvo vyhrálo o pouhopouhý bod!

 

Turnaje se zúčastnilo 20 hráčů + nehrající Vyhňa,

jehož fotografie budou zveřejněny ihned po zaslání. Svoji návštěvou nás mile potěšil i Mirek Svetřík Procházka, který věnoval do tomboly 2 šampusy! Podívat se přišel i Šťěpňa či picaso Árny. Přijela i děvčata, chvíli se zdržela a půlky svoje odvezla... Marťas zavelel v 19.00hod. konec, takže jsme to stihli ukončit před 20hodinou.

 

POSTŘEHY:

Mejsn patřil k nejlepším hráčům turnaje. Bláža se osvědčil jako zdatný obranář i nahrávač. Výkonem překvapil i elév turnaje, Fojclík Marťas Vojáček, jenž smečoval s Mejsnem na saku a odehrál sadu setů i s týmem Sušáka, který skončil na 4 místě.

 

 

Karlos sice loňské prvenství o jediný bod neobhájil, ale přesto jeho tým obsadil pěkné druhé místo, k čemuž velkou měrou přispěl Jirka Rymeš a pozadu nezůstal ani Hajňák. 

 

 

O překvapení se postarala trojice AVARŮ z Jaroměřic, kteří břišní obranou, dokázali jako jediní remizovat s vítězi i s týmem na druhé pozici. Kdyby hráli břichem od začátku, kdoví, zda by nakonec nevyhráli? Nejlepším obranářem a nahrávačem se stal zaslouženě Mikin.

 

 

Poslední 4 týmy hráli neméně dobře, ale stupně vítězů jsou, bohužel, jenom tři. Ostruhy si vybojoval tým dorostu v čele s Tomem. Přestože se mládenci snažili, chyběli jim zkušenosti a to stačilo pouze, na čestné sedmé místo.

 

NEBOŤ, NENÍ DŮLEŽITÉ ZVÍTĚZIT, ALE ZŮČASTNIT SE!!!

 

 

 

 

CMS systém Správce webu - Reklamní agentura YASHICA