ČTVRTEK 6. 12. NOHEJBAL V 18.40h.

NOHEJBAL BUDE! Prezident Mejsn sehnal hráče, takže páteční odjezd lyžařů do rakouského Fořtova, čtvrteční zápolení neohrozil.


Stále aktuální - hledáme DÁRCE KRVE.

KARLOS Holík - VÝZVA!
Řady dárců krve proklatě prořídly a potřebovali bychom novou krev. Tak přátelé, všichni, kdo jste mohoucí a zdravotně v pořádku, podpořte dobrou věc a perunského ducha, a přidejte se do našich řad. A vězte, že pro muže je darování krve nadmíru prospěšné, jelikož podporuje krvetvorbu a nahrazuje středověké pouštění žilou (ženy mají výměnu od přírody zařízenu přirozeně, proto jsou méně náchylné na kardiovaskulární choroby a infarkty). M.Z.K.PERUNI pf 2018

Přejeme Vám mnoho sil, energie, životního optimismu, hlavně pevné zdraví do Nového roku a sílu do rozkroku. Vždyť už nám táhne na šedesát... PERUNI pf 2018


Perun Kuchťa

bude vždy duchem s námi...


PERUNI made in USA 2011-04

Semínko myšlenky Perunů už klíčí mezi betonem a sklem v New Yorku. Díky Leo /ostatní foto v odělení Fotografií/


Drazí přátelé, kamarádi a Peruni,

Je tomu již 20. let, co prožíváme společné zlomky radostných a šťastných životních okamžiků. Střípky volných chvil, které jsme spolu doposud prožili, patří rozhodně k těm světlým stránkám našeho života.

Kamarádství začalo nohejbalem a pořádáním pravidelných turnajů. Následovalo již tradiční cyklo setkání na Pálavě, předvánoční hodnotné zabijačky, každoroční tenisové turnaje a podzimní pobyty v Soldenu spojené s občasným lyžováním.

 
Naše přátelství se stále více utužovalo při mnoha dalších vzácných příležitostech: Pompézní oslavy "kulatých" narozenin, některé rozvody vystřídalo bujaré veselí na svatbách a také jsme zapíjeli novorozeňata druhé generace atd.


HODNOCENÍ PO 20. LETECH = KAMARÁDSTVÍ A PŘÁTELSTVÍ, které nám může leckdo závidět.

CMS systém Správce webu - Reklamní agentura YASHICA