ČTVRTEK 14. 2. 2019 VALENTÝNSKÝ NOHEJBAL

Masaryčka v 18.43 hod. Minule nás bylo OPĚT jenom PĚT a nebýt Marťase, tak to neudýcháme, jako by cítil, že díky chřipkové epidemii nás bude málo... Těšíme se všeci na všeci!


PERUN pf 2019

Přátelé, kamarádi, PERUN ať provází kroky nás Všech ve zdraví a hojnosti. Dokud žijeme, můžeme! VĚK je jenom ČÍSLO... MY JEŠTĚ NEJSME STARÝ! Hudba a zpěv > RYBIČKY 48. KLIKNĚTE na: PERUNSKOU PF-KU 2019


Stále aktuální - hledáme DÁRCE KRVE.

KARLOS Holík - VÝZVA!
Řady dárců krve proklatě prořídly a potřebovali bychom novou krev. Tak přátelé, všichni, kdo jste mohoucí a zdravotně v pořádku, podpořte dobrou věc a perunského ducha, a přidejte se do našich řad. A vězte, že pro muže je darování krve nadmíru prospěšné, jelikož podporuje krvetvorbu a nahrazuje středověké pouštění žilou (ženy mají výměnu od přírody zařízenu přirozeně, proto jsou méně náchylné na kardiovaskulární choroby a infarkty). M.Z.K.Perun Kuchťa

bude vždy duchem s námi...


PERUNI made in USA 2011-04

Semínko myšlenky Perunů už klíčí mezi betonem a sklem v New Yorku. Díky Leo /ostatní foto v odělení Fotografií/


Drazí přátelé, kamarádi a Peruni,

Je tomu již 20. let, co prožíváme společné zlomky radostných a šťastných životních okamžiků. Střípky volných chvil, které jsme spolu doposud prožili, patří rozhodně k těm světlým stránkám našeho života.

Kamarádství začalo nohejbalem a pořádáním pravidelných turnajů. Následovalo již tradiční cyklo setkání na Pálavě, předvánoční hodnotné zabijačky, každoroční tenisové turnaje a podzimní pobyty v Soldenu spojené s občasným lyžováním.

 
Naše přátelství se stále více utužovalo při mnoha dalších vzácných příležitostech: Pompézní oslavy "kulatých" narozenin, některé rozvody vystřídalo bujaré veselí na svatbách a také jsme zapíjeli novorozeňata druhé generace atd.


HODNOCENÍ PO 20. LETECH = KAMARÁDSTVÍ A PŘÁTELSTVÍ, které nám může leckdo závidět.

CMS systém Správce webu - Reklamní agentura YASHICA