PERUNSKÉ PRÁZDNINY

Ukončením nohejbalové sezóny a zahájením Perunských prázdnin PROGRAM nekončí. 9. ĆERVNA vyplouvá jadranská PERUN Regata 2018 a potom nás čeká další programová nabídka, NAROZKY či FESŤÁKY YASHICA + jiné smysluplné akce rozmarného léta, zdraví teta.


PERUNI pf 2018

Přejeme Vám mnoho sil, energie, životního optimismu, hlavně pevné zdraví do Nového roku a sílu do rozkroku. Vždyť už nám táhne na šedesát... PERUNI pf 2018


Stále aktuální - hledáme DÁRCE KRVE.

KARLOS Holík - VÝZVA!
Řady dárců krve proklatě prořídly a potřebovali bychom novou krev. Tak přátelé, všichni, kdo jste mohoucí a zdravotně v pořádku, podpořte dobrou věc a perunského ducha, a přidejte se do našich řad. A vězte, že pro muže je darování krve nadmíru prospěšné, jelikož podporuje krvetvorbu a nahrazuje středověké pouštění žilou (ženy mají výměnu od přírody zařízenu přirozeně, proto jsou méně náchylné na kardiovaskulární choroby a infarkty). M.Z.K.DÁRCI KRVE Peruni byli vyznamenaní!

PERUNI 6. 3. 2013 opět darovali krev. Všem od srdce děkujeme a zejména gratulujeme MEJSNOVI a LEOŠOVI P.P.K., kteří obdrželi čestné plakety za desátý odběr. I přesto, že ústrojová kázeň byla nedostatečná, jsme na své kamarády pyšní!
Zleva: LEOŠ PPK, (PerunskáTransfůzní) PT sestra, Johny, Karlos, Marťas, MEJSN


PERUNI made in USA 2011-04

Semínko myšlenky Perunů už klíčí mezi betonem a sklem v New Yorku. Díky Leo /ostatní foto v odělení Fotografií/


LPPK navštívil Spojené Království

POTKAL jsem AVARA, píše LPPK z návštěvy Velké Británie, kde úspěšně šířil myšlenky Perunů. CITUJI: V pravé anglické hospodě na venkově jsem svou angličtinou u několika Guinesů trpělivě vysvětloval, že Peruni nejsou fotbalovej klub. Pochopili to i místní krasavice!? Viz. klikni foto galerie. PS: Pro Mikina - našel jsem TI nového Avara. FOTO GALERIE


Perunští dárci krve 15.2.2012 v AKCI

Další drahocenou tekuninu KREV, darovali PERUNI Karlos, Kpt. Leoš, Kpt. Marťas, Hajńák, prezident VLK Mejsn a k dárcům přibyla známá tvář Peruna Jindry, který daroval takzvanou suchou krev :o)


Odkazy na partnerské stránky Perunů

  KADEŘNICTVÍ - IVA Mejzlíková  

Kvalitní kadeřnické služby za rozumnou cenu.

  REZERVACE Badminton Třebíč 
Na stránkách
http://badec-tr.e-rezervace.cz/Branch/pages/Schedule.faces
si můžete po registraci nebo přihlášení zarezervovat hřiště na badminton.
Podrobné informace a otevirací doba na:
http://badec-tr.cz/  ASTRO PONOŽKY - UHLÍŘ   
Významný podíl na úspěšných akcích Perunů mají také skvělé ponožky Astro. Vyzkoušejte si to také Vy v ponožkách Astro.
www.aaaponozky.cz       www.astrosport.cz
 

   RESTAURACE - BOWLING U Kmotra Třebíč  
Zahrajte si bowling, dejte si dobré jídlo nebo polední meníčko či si zajděte jenom tak, posedět do příjemné restaurace U KMOTRA. Kompletní údaje s mapkou, kontaktními údaji, jídelními lístky a informacemi z Bowlingu na:
http://www.bowling-trebic.cz/


 
  ARCHIV FOTEK na RAJČETI   
Kompletní fotogalerie nejen z různých perunských akcí. Sport, zábava, kultura, oslavy a další najdete na Rajčeti.
http://peruni-cz.rajce.idnes.cz/
 
  SKLÁRNA BĚLČICE - TIP na dárek 
Majitel sklárny je přítelem Peruna sommeliéra Mikina. Ve sklárně se vyrábí repliky historického skla, džbány, poháry, půllitry atd. Na vhodné sklo lze i přidat text metodou pískování. Praktický a hezký dárek kdykoliv a komukoliv!
http://www.sklarnabelcice.cz/

CMS systém Správce webu - Reklamní agentura YASHICA