PERUNSKÉ PRÁZDNINY

Ukončením nohejbalové sezóny a zahájením Perunských prázdnin PROGRAM nekončí. 9. ĆERVNA vyplouvá jadranská PERUN Regata 2018 a potom nás čeká další programová nabídka, NAROZKY či FESŤÁKY YASHICA + jiné smysluplné akce rozmarného léta, zdraví teta.


PERUNI pf 2018

Přejeme Vám mnoho sil, energie, životního optimismu, hlavně pevné zdraví do Nového roku a sílu do rozkroku. Vždyť už nám táhne na šedesát... PERUNI pf 2018


Stále aktuální - hledáme DÁRCE KRVE.

KARLOS Holík - VÝZVA!
Řady dárců krve proklatě prořídly a potřebovali bychom novou krev. Tak přátelé, všichni, kdo jste mohoucí a zdravotně v pořádku, podpořte dobrou věc a perunského ducha, a přidejte se do našich řad. A vězte, že pro muže je darování krve nadmíru prospěšné, jelikož podporuje krvetvorbu a nahrazuje středověké pouštění žilou (ženy mají výměnu od přírody zařízenu přirozeně, proto jsou méně náchylné na kardiovaskulární choroby a infarkty). M.Z.K.DÁRCI KRVE Peruni byli vyznamenaní!

PERUNI 6. 3. 2013 opět darovali krev. Všem od srdce děkujeme a zejména gratulujeme MEJSNOVI a LEOŠOVI P.P.K., kteří obdrželi čestné plakety za desátý odběr. I přesto, že ústrojová kázeň byla nedostatečná, jsme na své kamarády pyšní!
Zleva: LEOŠ PPK, (PerunskáTransfůzní) PT sestra, Johny, Karlos, Marťas, MEJSN


PERUNI made in USA 2011-04

Semínko myšlenky Perunů už klíčí mezi betonem a sklem v New Yorku. Díky Leo /ostatní foto v odělení Fotografií/


LPPK navštívil Spojené Království

POTKAL jsem AVARA, píše LPPK z návštěvy Velké Británie, kde úspěšně šířil myšlenky Perunů. CITUJI: V pravé anglické hospodě na venkově jsem svou angličtinou u několika Guinesů trpělivě vysvětloval, že Peruni nejsou fotbalovej klub. Pochopili to i místní krasavice!? Viz. klikni foto galerie. PS: Pro Mikina - našel jsem TI nového Avara. FOTO GALERIE


Perunští dárci krve 15.2.2012 v AKCI

Další drahocenou tekuninu KREV, darovali PERUNI Karlos, Kpt. Leoš, Kpt. Marťas, Hajńák, prezident VLK Mejsn a k dárcům přibyla známá tvář Peruna Jindry, který daroval takzvanou suchou krev :o)16. 3. 2018

Déjà vu na vlastní kůži

FIT-CENTRUM CHATA

Stále se opakující osoby, odhodlání i objednávky, až z toho má člověk pocit, že už to jednou musel zažít?
Perunští nohejbalisté si užívají tělesného i duševního vyžití plnými doušky, obvykle až do dna. Ve čtvrtek 15. 3. na hřišti stále stejné tváře, stejné výkony a stejné výbuchy smíchu. Iba iontové nápoje se mění. Tentokrát lahůdkové mladé od našich  západoněmeckých Perunů, Muller und Thurgau. Poměr sil tři na tři a jeden pauzíroval. Obsazení Krmelce viz. foto.

Co je to RUM REPUBLICA a v čem spočívá jeho kouzlo? Kdo jednou okusil, už nechce jinak... Shlédněte pozorně KRMELEC 6 a pochopíte, proč KARLOS nedělal loučení se svobodou. Kvák, kvák, kvák! https://www.stream.cz/krmelec/10022913-louceni-se-svobodou no jasně, není osel!

KRMELEC 7. VELIKONOCE jsou za dveřmi! https://www.stream.cz/krmelec/10023335-velikonoce
14. 3. 2018

A přece se točí!

Perunští DRŽÁCI

...po nohejbalu na CHATĚ.
Všimněte si odhodlaného výrazu v našich tvářích "mizivá účast nás neodradí a držíme nezlomně pohromadě!"
Čtvrtečního duelu 8.3.2018 se zúčastnila dvě tříčlenná družstva. Ani sedmička ionťáku od Hajňákova strýca, Jožky z UH nepomohla a Bláža po 9. setu umdlel, takže se dohrávalo tři na dva. Ovšem v KRMELCI na Chatě došlo po několika panácích ke vzkříšení, objednávali všeci. Prezidenův Tom slavil svátek, Uhlák udělal kapitánské zkoušky, teta Bláža bude brzy dědečkem a Hajňák to jenom otočil. Pak někdo dostal nápad ochutnat pravý český RUM REBUBLICA. Láhev došla, STOP, do půlnoci doma, STOP a jitra jsou zde tichá, STOP...
14. 3. 2018

Svatba perunova v Las Vegas

Novomanželé HOLÍKOVI

Před více jak týdnem, potkalo jednoho z našich kamarádů neskutečné štěstí. Překrásný vztah zamilovaných dosáhl vyvrcholení a nádherný pár uzavřel sňatek snů v LAS VEGAS. Škoda jen, že nás nejbližší Peruny, nezasáhlo alespoň pár kapek jejich štěstí. Bohužel, Peruni to prožili jen jako virtuální realitu přes Whocas-app s následnou verbální bonifikací po návratu do vlasti.

Se suchou hubou a prázdným žaludkem se těžko můžeme z tak významné události radovat s nimi. Na tom se shodla hrstka zklamaných, kpt. LPPK, kpt. Uhlák a tiskový mluvčí, teta. Jeho-vův svědek Johny a specialista na ochranu financí se nám snažil vzdorovat, ale jen chvíli. Jsme z hloubi duše přesvědčeni, že náš postoj je správný a směroplatný. Svazek byl uzavřen v zemi, která je kolébkou demokracie, takže byl by hřích, neprojevit svobodný názor. Z celého srdce Vám GRATULUJEME. Což takhle perunská zápitná princi? Prohlížení fotografií spojené s vyprávěním zážitků se rádi zúčastníme, když se díky novomanželovi budeme hezky motat a v bříšku bude jako v pokojíčku! Já, já, já říkám jenom to, co jsem slyšel, jinak se mě chopte, pochopové.
12. 2. 2018

Zabíjačka u Vaignerů II

Když z nebe pršely škvarky

Motto: Čas plyne rychle, ale mocné zážitky se nerozplynou jako pára nad hrncem.

V sobotu 10.2.2018 se za přítomnosti smíšeného kolektivu přátel a části jejich drahých poloviček, konal druhý ročník zabíjačky u Vaignerů. Organizace se i tentokrát ujal, Perun Péťa Vyhnálek & spol. Všemi milovaná Zdenička, zastávala funkci šéf-řezníka. Bez ní, by byla plynulá výroba lahůdkových masných produktů téměř nemožná... Živá hudba byla v režii skvělého Jardy Hypochondra. Na akci přijal pozvání i náš přítel z Třeboně, Pepa Malecha s Gabčou. A to nejlepší nakonec, závěr patřil děvčatům při vyhlášení soutěže o nejlepší buchtu! Pjátelé, kamajádi, bylo to neskutečně famózní a věřím, že jsme se všeci skvěle bavili. Dík patří nejenom neúnavným pracantům, ale všem, kdo nebáli se bavit! PLUSY: Skvělá slivovice od KARLA - s láskou vzpomínáme. MÍNUSY: Rok musíme čekat na III ročník.

FOTO http://peruni-cz.rajce.idnes.cz/2018_02_10_zabijacka_u_vaigneru/
12. 2. 2018

PEPA s GABČOU konečně tady!

Naši třebonští přátelé

FOTO http://peruni-cz.rajce.idnes.cz/2018_02_09_pepa_gabca_u_kmotra/

Naši vzácní hosté, Pepa s Gabčou, se pozdním příjezdem ochudili o plánovanou prohlídku Třebíče. U Kmotra jsme jejich příchod netrpělivě očekávali. K dobrému plzeňskému, byl výběr tatarského bifteku ve tvaru kapříka, trefou do černého a skvělou volbou. Komorní přátelské posezení spojené s autogramiádou fotoknihy z třeboňského výlovu, vyvrcholilo návštěvou hudebního klubu Bé. Odbila půlnoc a sešlost se pomalu rozcházela, neboť na všechny čekala sobotní zabijačka. 
12. 2. 2018

Skvělá hra s rychlou dohrou

Ve čtvrtek 8. 2. nás přišlo na nohejbal SEDM. Na hřišti jsme cedili krev z rudého iontového nápoje. Když jsme ve třech ochutnali prvních 20 dcl luxusního CUVE, výkony stále stoupaly, po dalších 20 dcl rudého, leč mírně kyselého Zweigeltrebe, se naše forma zlehka stabilizovala. Za dvě hodinky bylo vymeteno. Geniální večůrek na hřišti a skvělá individuální příprava na páteční příjezd Pepy s Gábinou.
další zprávy >>
<< předchozí zprávy
CMS systém Správce webu - Reklamní agentura YASHICA